سه شنبه ١١ آذر ١٣٩٩


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر مدیر داخلی بیبمارستان شهید رجایی یاسوج از کارمندان به مناسبت روز کارمند

مدیر داخلی بیمارستان شهید رجایی یاسوج از کارکنان این بیمارستان به مناسبت روز کارمند تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید رجایی یاسوج، مدیر داخلی بیمارستان شهید رجایی یاسوج گفت: همه ساله در هفته دولت روز ۴ شهریور به روز کارمند اختصاص می یابد و در این روز به منظور تجلیل از کارگزاران دولت جمهوری اسلامی و ارج نهادن به خدمت، با تبیین ملاک های انتخاب، کارمندان نمونه به عنوان نمایندگان خیل عظیم کارکنان نظام در اقصی نقاط کشور، انتخاب و مورد تشویق و تقدیر قرار می گیرند.

بهمن دستنبوی ابراز داشت: با گسترش جامعه صنعتی شمار کارمندان نسبت به کارگران به سرعت افزایش یافت، تا جایی که کارمندان به اهمیت اجتماعی، سیاسی و اقتصادی قابل توجهی رسیدند و علاوه بر دریافت حقوق مناسب، به پست‌های اجرایی متناسب رسیدند.

وی ادامه داد: روز کارمند بیش از آنکه از جهت فرمایشی و شعاری حائز اهمیت باشد فرصتی است مناسب برای تبیین جایگاه و رفع مشکلات کارمندان. از آنجا که کارمندان با دلسوزی و حسن نیت وقت خود را صرف خدمت به مردم و نظام می کنند دولت باید توجه ویژه ای نسبت به آنان مبذول دارد و با طراحی برنامه های صحیح بیشترین استفاده را از این نیروی صادق و زحمتکش جهت پیشبرد اهداف خود ببرد.

وی در پایان، با حضور در بخش های مختلف اداری بیمارستان شهید رجایی یاسوج از زحمات کارمندان این مرکز با اهداء گل قدردانی نمود.

هرآن کس خدمت جانان به جان کرد

به گیتی نام خود را جاودان کرد


 


١٥:٣٠ - دوشنبه ٤ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ٢٥٦٠٦    /    تعداد نمایش : ١٢٠٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
تمامی حقوق برای بیمارستان شهید رجایی یاسوج محفوظ می باشد.