سه شنبه ١١ آذر ١٣٩٩


  چاپ        ارسال به دوست

دست یاری خیرین مرهم رنج بیماران می شود/ خیرین به یاری سلامت بیماران اعصاب و روان بشتابند/بیماران اعصاب و روان چشم به راه یاری خیرین

مدیر داخلی بیمارستان شهید رجایی یاسوج گفت: خیرین و همکاری آنان در بخش سلامت موجب مرهم رنج بیماران و تسریع در روند بهبودی وضعیت آنان خواهد شد.

بهمن دستنبوی ابراز داشت: با بررسی های مکرر روانشناسان بالینی بیمارستان شهید رجایی یاسوج، بسیاری از بیماران سرپایی کلینیک ترک اعتیاد، به دلیل وابستگی به مواد مخدر و عدم داشتن کسب و کار مساعد دچار بیماری های روحی و روانی و افسردگی می شوند.

وی ادامه داد: از آنجایی که این افراد بضاعت مالی پرداخت هزینه های دوره های آموزشی مهارتهای فنی و حرفه ای و یا آگاهی لازم درخصوص ایجاد اشتغال زودبازده را ندارند، لذا از خیرین و هیات امنا خیرین درخواست یاری در جهت برگزاری این نوع کارگاه های آموزشی ویژه این نوع افراد را خواستاریم.

وی با اشاره به اینکه روانشناسان بالینی و مددکار مستقر در بیمارستان های روانپزشکی، به شناسایی بیماران اعصاب و روان و بیماران درگیر اعتیاد نیازمند به یاری خیرین می پردازند، افزود: خیرین در صورت تمایل به جای کمک های نقدی می توانند هزینه های دوره های آموزشی مهارتهای فنی و حرفه ای و یا هرنوع آموزشی که منجر به اشتغال زایی این بیماران شود را مورد عنایت قرار داده تا شاهد تسریع در روند بهبودی این بیماران باشیم.


١١:٣٠ - دوشنبه ٧ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٢٥٢٦٩    /    تعداد نمایش : ١٠٢٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
تمامی حقوق برای بیمارستان شهید رجایی یاسوج محفوظ می باشد.