امام على عليه ‏السلام فرمودند: خداوند مرا پيشواى خلق خود قرار داد. از اين رو، بر من واجب كرد كه درباره خودم و خورد و خوراك و پوشاكم همانند مردمان تنگدست باشم تا نادار به نادارى من تأسى جويد و توانگر را توانگرى‏اش به طغيان و سركشى نكشاند. [بحار الأنوار : 40 / 336 / 17]
کد انتخاب شده وجود ندارد
اوقات شرعی
اخبار > سمینار یک روزه اختلالات خواب در بیمارستان شهید رجایی یاسوج برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

سمینار یک روزه اختلالات خواب در بیمارستان شهید رجایی یاسوج برگزار شد

در ادامه سلسله همایشها و سمینارهای علمی مصوب در هسته آموزشی بیمارستان شهید رجایی یاسوج و با توجه به شیوع اختلالات خواب در بیماریهای جسمی و روانی، سمینار یک روزه اختلالات خواب در سالن همایش های بیمارستان شهید رجایی یاسوج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید رجایی یاسوج؛ این سمینار در راستای دانش افزایی و ارتقاء توانمندی پرسنل و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار گردید.

در ادامه این سمینار دو تن از اساتید گروه روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، دکتر علی محمدی(فلوشیپ روانپزشکی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج) و دکتر غدیر محمدحسینی(روانپزشک و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج) با همکاری خانم فقهی(کارشناس ارشد پرستاری)، به معرفی اصلی ترین اختلالات خواب، نشانه شناسی و تشخیص اختلالات خواب، درمانهای دارویی و غیر دارویی این دسته از اختلالات و همچنین مباحث عمده پیرامون بهداشت خواب پرداختند.

بر پایه این خبر؛ در پایان این سمینار که با پنل پرسش و پاسخ علمی همراه بود، اصول عملی و مراقبتهای لازم در اختلالات خواب بیماران اعصاب و روان آموزش داده شد.

 


١١:٥٨ - 1396/05/29    /    شماره : ١٦١٢٠    /    تعداد نمایش : ٥٢٦خروج
کد انتخاب شده وجود ندارد
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 4485
 بازدید امروز : 115
 کل بازدید : 55220
 بازدیدکنندگان آنلاين : 6
 زمان بازدید : 0.6864