امام على عليه ‏السلام فرمودند: خداوند مرا پيشواى خلق خود قرار داد. از اين رو، بر من واجب كرد كه درباره خودم و خورد و خوراك و پوشاكم همانند مردمان تنگدست باشم تا نادار به نادارى من تأسى جويد و توانگر را توانگرى‏اش به طغيان و سركشى نكشاند. [بحار الأنوار : 40 / 336 / 17]
کد انتخاب شده وجود ندارد
اوقات شرعی
اخبار > سمینار یک روزه شناسایی و درمان اسکیزوفرنی در یاسوج برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

سمینار یک روزه شناسایی و درمان اسکیزوفرنی در یاسوج برگزار شد

سمینار یک روزه شناسایی و درمان اسکیزوفرنی و  اختلالات سایکوتیک در راستای افزایش مهارت و سطح دانش فنی پرسنل و دانشجویان واحدهای درمانی دانشگاه علوم پزشکی، در سالن همایش های بیمارستان شهید رجایی یاسوج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید رجایی یاسوج؛ بحث و بررسی تاریخچه اسکیزوفرنی و روانپریشی، معرفی اسکیزوفرنی و بیماریهای سایکوتیک مرتبط، همه گیر شناسی اختلالات سایکوتیک، علامت شناسی و تشخیص های افتراقی اختلالات سایکوتیک و درمان های دارویی و غیردارویی این اختلالات از مهمترین سرفصل های ارائه شده در این سمینار بود.

بر پایه این گزارش؛ دراین سمینار که با استقبال خوبی از سوی شرکت کنندگان همراه بود اساتید گروه روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، دکتر سید نذیرهاشمی مدیر گروه روانپزشکی، دکتر ایرج فتحی روانپزشک و سرپرست بیمارستان شهید رجایی یاسوج و سید حسین زاهدیان روانشناس بالینی بیمارستان شهید رجایی یاسوج نیز حضور داشتند.

 به گزارش وب دا؛ در این سمینار از برخی از پرسنل بیمارستان شهید رجایی یاسوج که در زمینه آموزش بیماران نقش فعالی داشتند، تجلیل شد.


١٢:٥٣ - 1396/05/24    /    شماره : ١٦١٠٤    /    تعداد نمایش : ٢٩٦خروج
کد انتخاب شده وجود ندارد
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 4483
 بازدید امروز : 86
 کل بازدید : 55191
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0.7020