امام على عليه ‏السلام فرمودند: خداوند مرا پيشواى خلق خود قرار داد. از اين رو، بر من واجب كرد كه درباره خودم و خورد و خوراك و پوشاكم همانند مردمان تنگدست باشم تا نادار به نادارى من تأسى جويد و توانگر را توانگرى‏اش به طغيان و سركشى نكشاند. [بحار الأنوار : 40 / 336 / 17]
کد انتخاب شده وجود ندارد
اوقات شرعی
اخبار > خبرهای خوش سرپرست بیمارستان شهید رجایی یاسوج/راه اندازی بخش شیمی درمانی اطفال در بیمارستان شهید رجایی یاسوج


  چاپ        ارسال به دوست

خبرهای خوش سرپرست بیمارستان شهید رجایی یاسوج/راه اندازی بخش شیمی درمانی اطفال در بیمارستان شهید رجایی یاسوج

سرپرست بیمارستان شهید رجایی یاسوج گفت: بخش شیمی درمانی اطفال در بیمارستان شهید رجایی یاسوج در آینده نزدیک راه اندازی می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دکتر ایرج فتحی افزود: بخش شیمی درمانی اطفال با 3 تخت و به صورت شبانه روزی در آینده نزدیک فعالیت خود را آغاز می نماید.

وی با بیان اینکه بخش شیمی درمانی بیمارستان شهید رجایی یاسوج با 11 تخت فعال در دو شیفت صبح و عصر فعالیت دارد، تصریح کرد: همچنین بخش شیمی درمانی بزرگسالان که در حال حاضر به صورت سرپایی ارائه خدمت می نماید نیز در آینده نزدیک به صورت بستری خدمات رسانی می کند.

دکتر فتحی  اظهار داشت: الویت اصلی کار بخش درمانی، رسیدگی به مشکلات و دغدغه های پیش روی درمان بیماران است که کادر این بیمارستان نهایت تلاش خود را در این زمینه می نمایند.

به گزارش وب دا؛ بخش شیمی درمانی بیمارستان شهید رجایی یاسوج با 11 تخت فعال در دو شیفت صبح و عصر با 3 پزشک متخصص آنکولوژی، رادیوتراپی و آنکولوژی اطفال و 5 پرستار به بیماران ارائه خدمت می دهد.

 

خبر : مهری رادی


١٠:١٧ - 1396/04/25    /    شماره : ١٥٦٩٥    /    تعداد نمایش : ٣٧١خروج
کد انتخاب شده وجود ندارد
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 4278
 بازدید امروز : 94
 کل بازدید : 54103
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0.7800