امام على عليه ‏السلام فرمودند: خداوند مرا پيشواى خلق خود قرار داد. از اين رو، بر من واجب كرد كه درباره خودم و خورد و خوراك و پوشاكم همانند مردمان تنگدست باشم تا نادار به نادارى من تأسى جويد و توانگر را توانگرى‏اش به طغيان و سركشى نكشاند. [بحار الأنوار : 40 / 336 / 17]
کد انتخاب شده وجود ندارد
اوقات شرعی
اخبار > بازدید رئیس بیمارستان شهید رجائی از مرکز جامع روانپزشکی یزد


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید رئیس بیمارستان شهید رجائی از مرکز جامع روانپزشکی یزد

سرپرست بیمارستان شهید رجائی یاسوج به همراه تعدادی از پرسنل اداری و درمانی با هدف  بهبود کیفیت ارائه خدمات به مراجعین طبق استانداردهای اعتبار بخشی و همچنین استفاده از تجربیات سایر مراکز درمانی در این راستا از مرکز جامع روانپزشکی یزد بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید رجائی یاسوج؛ سرپرست بیمارستان شهید رجایی یاسوج در حاشیه این بازدید گفت: بیمارستان شهید رجائی یاسوج هم اکنون تنها مرکز تخصصی روانپزشکی استان است که با 50 تخت فعال و دارای بخشهای روانپزشکی زنان، روانپزشکی مردان، اورژانس روانپزشکی و درمانگاه ترک اعتیاد  است که با 70 نفر کادر اداری و درمانی در حال ارائه خدمت هستند.

دکتر ایرج فتحی خاطر نشان کرد: مرکز روانپزشکی یزد قطب روانپزشکی در مرکز و جنوب شرق کشور است بنابراین هدف از این بازدید بهرمندی از تجارب این مرکز در ارائه مطلوب تر خدمات به بیماران است.

برپایه این گزارش؛ رئیس مرکز جامع روانپزشکی یزد نیز در این بازدید توضیحاتی در مورد مرکز جامع روانپزشکی و بیماران این مرکز ارائه نمودند.

دکتر قاسم دستجردی سپس اطلاعات تکمیلی در خصوص اقدامات انجام گرفته، بهبود کیفیت و استانداردهای اعتبار بخشی در اختیار سرپرست بیمارستان شهید رجایی یاسوج و تیم همراه  قرار گرفت.

به گزارش وب دا؛ سرپرست بیمارستان شهید رجایی یاسوج به همراه تیم همراه از قسمتهای مختلف مرکز جامع روانپزشکی یزد و بخش آنکولوژی بیمارستان شهید صدوقی بازدید کردند.

خبر؛ مهری رادی

 


٢٢:٣٣ - 1396/04/12    /    شماره : ١٥٥٥٠    /    تعداد نمایش : ٢٠٣خروج
کد انتخاب شده وجود ندارد
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 4280
 بازدید امروز : 97
 کل بازدید : 54106
 بازدیدکنندگان آنلاين : 5
 زمان بازدید : 0.7176