امام على عليه ‏السلام فرمودند: خداوند مرا پيشواى خلق خود قرار داد. از اين رو، بر من واجب كرد كه درباره خودم و خورد و خوراك و پوشاكم همانند مردمان تنگدست باشم تا نادار به نادارى من تأسى جويد و توانگر را توانگرى‏اش به طغيان و سركشى نكشاند. [بحار الأنوار : 40 / 336 / 17]
کد انتخاب شده وجود ندارد
اوقات شرعی
اخبار > نصب دوربین‌های مداربسته در بیمارستان شهید رجائی یاسوج


  چاپ        ارسال به دوست

نصب دوربین‌های مداربسته در بیمارستان شهید رجائی یاسوج

سرپرست بیمارستان شهید رجایی یاسوج از نصب دوربین های مدار بسته در این بیمارستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، دکتر ایرج فتحی گفت: این دوربین ها در همه قسمت ها و نقاط حساس بیمارستان نصب  و از طریق مانیتور مرکزی واقع در ایستگاه پرستاری قابل رویت است.

وی اذعان کرد: کنترل ورود و خروج مراجعین و نظارت بر بخش های مختلف بیمارستان یکی از دغدغه های مهمی است که با نصب دوربین در این بیمارستان می توان از نقض امنیت و نزاع های احتمالی مراقبت جلوگیری کرد.

 سرپرست بیمارستان شهید رجایی یاسوج یکی از نیازهای اساسی در بیمارستان ها و مراکز درمانی را تضمین امنیت، ایمنی، کنترل و نظارت مناسب در این اماکن دانست و عنوان کرد: با توجه به تردد زیاد روزانه و همچنین حساسیت بخش هایی از بیمارستان که نیاز به حراست دارند استفاده از دوربین های مدار بسته بسیار ضروری است.

وی یادآور شد: با نصب این دوربین ها تغذیه، خواب بیمار و سوء مصرف مواد مخدر در این بیماران ارزیابی می شود که این روند در تنظیم داروی این بیماران بسیار موثر است.

خبر: مهری رادی

 


٠٩:٤٨ - 1396/04/10    /    شماره : ١٥٤٨٧    /    تعداد نمایش : ٢٧٧خروج
کد انتخاب شده وجود ندارد
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 3914
 بازدید امروز : 16
 کل بازدید : 52077
 بازدیدکنندگان آنلاين : 5
 زمان بازدید : 0.7020