امام على عليه ‏السلام فرمودند: خداوند مرا پيشواى خلق خود قرار داد. از اين رو، بر من واجب كرد كه درباره خودم و خورد و خوراك و پوشاكم همانند مردمان تنگدست باشم تا نادار به نادارى من تأسى جويد و توانگر را توانگرى‏اش به طغيان و سركشى نكشاند. [بحار الأنوار : 40 / 336 / 17]
کد انتخاب شده وجود ندارد
اوقات شرعی
اخبار > اولین کنفرانس علمی سرطان معده برگزار می شود


  چاپ        ارسال به دوست

به همت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛

اولین کنفرانس علمی سرطان معده برگزار می شود

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ اولین کنفرانس علمی یک روزه سرطان معده در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد توسط واحد آموزش و متخصصین معاونت درمان و با همکاری آموزش مداوم دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در تاریخ 5 مرداد ماه سال جاری در سالن دکتر کنعانی واقع در پردیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار می شود.

بر پایه این گزارش، این کنفرانس با هدف ارتقاء سطح دانش فراگیران با تازه های سرطان معده و آشنایی با اپیدمیولوژی، اتیولوژی، شیمی درمانی و رادیوتراپی در سرطان معده اجرا می شود.

در این کنفراس اساتیدی از جمله دکتر رضا چمن، دکتر مدیرامانی، دکتر جان نثاری، دکتر فریدونی، دکتر زارعی، دکتر مظفری، دکتر شهبازی  به ارائه مطلب می پردازند.

در ادامه گفتنی است،دبیر علمی کنفرانس دکتر مدیرامانی و مدیر اجرایی مریم محرابی می باشند و گروه های هدف که می توانند در این کنفرانس علمی یک روزه شرکت نمایند، پزشکان متخصص ، پزشکان عمومی ، داروسازان ، کارشناسان پرستاری ، مامایی ، علوم تغذیه و علوم آزمایشگاهی که با مراجعه به سایت معاونت درمان darman.yums.ac.ir و یا آموزش مداوم دانشگاه yasouj.ircme.ir اقدام به ثبت نام در کنفرانس علمی سرطان معده نمایند


١٩:٢٧ - 1394/04/24    /    شماره : ١٤٢٥٣    /    تعداد نمایش : ٦٥خروج
کد انتخاب شده وجود ندارد
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 4126
 بازدید امروز : 14
 کل بازدید : 53200
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 1.0452